Πέμπτη, Απριλίου 25, 2019

Συμπεριφορές ...τρούμπας από τα "κολεγιόπαιδα" του Δούκα,εφτυσε τον διαιτητή ο προπονητής Μπούνας !!!

Ενώ επί 58 λεπτά η διαιτησία έπαιζε τον Δούκα 40-60 στο πρώτο κρίσιμο σε βάρος του σφύριγμα τα "κολεγιόπαιδα" της Αθήνας επέδειξαν συμπεριφορές...τρούμπας με ,,πρώτο και ...καλύτερο τον προπονητής Κώστα Μπούνα ο οποιος  πρώτα επιτέθηκε φραστικά στον Παρατηρητή Αγγελίδη μαζί με τον αθλητή του Πολύδωρο στη συνέχεια έβρισε και ...έφτυσε τον διαιτητή Πατιό, χωρίς αυτο περιέργως να αναγραφεί στο Φ.Α όπως και η συμπεριφορά τουθ πάικτη των φιλοξενούμενων
Στο Φύλλο αγώνα οι διαιτητές έγραψαν με αρκετ΄ξ δόση επιείκιας τα εξής

."Με την έναρξη του αγώνα και εφόσον πέρασαν 20 δευτερόλεπτα σταμάτησε να λειτουργεί ο ηλεκτρονικός πίνακας του γηπέδου. Το παιχνίδι συνεχίστηκε αμέσως με χειροκίνητο χρονόμετρο και επιτραπέζιο πίνακα του σκορ. Β. Στο 12ο λεπτό του αγώνα ο αθλητής της Α’ ομάδας Βαφείδης Πέτρος με αριθμό φανέλας 17 και αριθμό δελτίου ΟΧΕ 65710 άλλαξε φανέλα λόγω καταστροφής της και συνέχισε με φανέλα που έφερε το νούμερο 6. Γ. Στο 58:34 λεπτό του αγώνα μετά το σήμα του παρατηρητή και υπόδειξή του να δείξουμε κίτρινη κάρτα στον προπονητή της Β ομάδας Κωνσταντίνο Μπούνα με αριθμό κάρτας ΟΧΕ 148, συνέχισε να διαμαρτύρεται έντονα, εισερχόμενος στον αγωνιστικό χώρο, του δόθηκε επιπλέον δίλεπτος αποκλεισμός. Στη συνέχει κινήθηκε απειλητικά προς τον διαιτητή Πατιό Κωνσταντίνο λέγοντας του «άντε γ@μήσου». Για τον λόγο αυτό του δόθηκε κόκκινη και μπλε κάρτα."